KATALOG

Armored Core: Verdict Day (X360)

Armored Core: Verdict Day (X360)
Stav:
Skladem
Dodací lhůta:
Ihned k odběru
Osobní odběr:
Praha 2 |
PobočkaStav zboží
Internetový obchod1 ks
Praha 21 ks
Beroundo 24 hodin
399.00 Kč
Doporučená cena s DPH.
40 %
Sleva z dop. ceny.
239
Vaše cena s DPH.
počet položek:  ks

Armored Core: Verdict Day POPIS:

PEGI: 12
Datum vydání: 2013-09-27 00:00:00
Žánr: Akční
Platforma: XBOX 360
Lokalizace: EN
Multiplayer: TBA
Obal a manuál: EN
Čárový kód: 3391891971584
Výrobce: Namco Bandai Games

Země je opět v ohrožení a o cenné zdroje se válčí jak to jen jde – a v sérii Armored Core to jde nejlépe v bitevním robotovi. Ve hře budete moci vytvářet eskadry až dvaceti mechů i s jejich piloty, ať už živými nebo nahrazenými AI, abyste se následně přidali k nějaké frakci a bojovali o nadvládu nad mnoha teritorii v rámci multiplayeru.

Kromě něj je zde klasická kampaň s možností kooperace a hlavně se vrací režim Operator Mode, s nímž se vrací i nějaká ta taktika. V Operator Mode bude jeden hráč vše sledovat z velitelského pohledu a bude moci nakukovat do kokpitů jednotlivých mechů – ať už tam bude živý hráč, nebo AI. Velitel bude moci dávat cíle, kam se má mužstvo přesunout, rozkazy kam útočit a jednoduše, tenhle mód by měl hře propůjčit pořádnou taktickou hloubku.

Mechy si budete moci samozřejmě upravovat do nejmenších detailů, a kdo má schované uložené pozice z Armored Core V, ať je nemaže, tahle hra je využije! Co se týče úpravy robotů, bude poměrně klíčové sladit celý tým, aby neměl slabiny a sledoval jednu konkrétní strategii a nebyl jen bandou robotů, které si každý ušil jak ho napadlo.

Doporučený věk min. 12

Armored Core: Verdict Day Obrázky, videa:

Armored Core: Verdict Day Diskuze k produktu:

VAŠE JMÉNO:*
VÁŠ E-MAIL:
Text zprávy:
* údaj označený hvězdičkou je povinný