KATALOG

Arslan: The Warriors of Legend (XOne)

Arslan: The Warriors of Legend (XOne)
Stav:
Skladem
Dodací lhůta:
Ihned k odběru
Osobní odběr:
PobočkaStav zboží
Internetový obchod1 ks
Praha 2Pá 22.02.2019
Beroundo 24 hodin
549.00 Kč
Doporučená cena s DPH.
73 %
Sleva z dop. ceny.
149
Vaše cena s DPH.
počet položek:  ks

Arslan: The Warriors of Legend POPIS:

Čárový kód: 5060327532641
PEGI: 12
Platforma: Xbox One
Výrobce: Tecmo
Žánr: RPG
Lokalizace: EN
Multiplayer: TBA
Obal a manuál: EN

Arslan: The Warriors of Legend je taktický akční titul, který je založen na epické novele, manga a anime The Heroic Legend of Arslan. Originální napsané jako novela na konci osmdesátých let devatenáctého století, The Heroic Legend of Arslan byla nesčíslněkrát adaptována jako manga a anime, poslední jednou v roce 2013 slavným ilustrátorem Hiromu Arakawa (tvůrce Fullmetal Alchemist).

Vyprávěl příběh mladého korunního princ a země Pars, Arslan, při tom jak je vyhnán ze svého království, když je jeho otec, král, podveden a poražen, a jeho doména pokořena.

Arslan a pár jeho společníků musí znovu složit armádu a bojovat proti ohromnépřevaze pro zisk jeho trůnu a osvobození jeho království. Založeno podle slavné novely,"The Heroic Legend of Arslan", se tato taktická akční epika drží blízko ducha anime a manga verzí, které ilustroval Hiromu Arakawa, tvůrce Fullmetal Alchemist.

Hra je vytvořena tak, aby se shodovala s prostředím, ve kterém byla uložena novela"The Heroic Legend of Arslan", toto akční RPG umožňuje hráčům vyhladit velké počty nepřátel ovládnutím speciálních"Rush" jednotek (jízdní, střelecké, nebo pro boj na blízko) a udělením devastujících zranění.

Kromě ovládání vojenských jednotek hra také představuje nové bojové tahy pro individuální postavy, jako například"Chain Strike"

Doporučený věk min. 12

Arslan: The Warriors of Legend Obrázky, videa:

Arslan: The Warriors of Legend (XOne)Arslan: The Warriors of Legend (XOne)Arslan: The Warriors of Legend (XOne)Arslan: The Warriors of Legend (XOne)

Arslan: The Warriors of Legend Diskuze k produktu:

VAŠE JMÉNO:*
VÁŠ E-MAIL:
Text zprávy:
* údaj označený hvězdičkou je povinný