Herní obchod

Assassins Creed The Ezio Collection (XOne)

Assassins Creed The Ezio Collection (XOne)
Stav:
Skladem
Dodací lhůta:
Ihned k odběru
Osobní odběr:
Praha 2 | Havířov | Kladno |
PobočkaStav zboží
Internetový obchod3 ks
Praha 21 ks
Havířov2 ks
Kladno1 ks
Beroundo 24 hodin
PřerovÚt 24.10.2017
798.96 Kč
Doporučená cena s DPH.
18 %
Sleva z dop. ceny.
659
Vaše cena s DPH.
počet položek:  ks

Assassins Creed The Ezio Collection POPIS:

Platforma: Xbox One
Vydavatel: UbiSoft
Žánr: Akční
Lokalizace: CZ tit.
Multiplayer: TBA
Obal a manuál: EN

Ezio Auditore da Firenze se vrací na aktuální konzole ve vylepšené grafice ve Full HD a s ostřejšími texturami. Prožijte znovu a nebo i poprvé napínavý příběh, odehrávající se v Itálii na přelomu 15. a 16. století.

ASSASSINS CREED II
Epický příběh o rodině, pomstě a spiknutí, zasazený do noblesního a přesto brutálního prostředí renesanční Itálie. Ezio se spřátelí s Leonardem da Vincim, pustí se do křížku s nejmocnějšími florenskými rodinami a odvážně se pohybuje kanály Benátek, kde se naučí mistrovství cechu vrahů.

ASSASSINS CREED: BROTHERHOOD
Návrat Ezia, který bude svádět lítou bitvu s mocným řádem Templářů. Aby náš hašašínský mistr mohl zasáhnout nepřítele přímo do slabin, musí se vypravit do Říma, centra moci, pýchy a korupce. Boj se zkorumpovanými tyrany ovšem nebude snadný, neboť bude vyžadovat sílu, ale co hlavně, bude vyžadovat vůdcovské schopnosti. Ezio totiž povede celé Bratrstvo, které bude bojovat po jeho boku. Své nesmiřitelné nepřátele mohou hašašíni porazit jen tehdy, budou-li spolupracovat.

ASSASSINS CREED: REVELATIONS
Hlavním hrdinou Assassin's Creed Revelations bude opět asasínský mistr, Ezio Auditore, kráčející ve stopách svého legendárního mentora, Altaira, na cestě k navrácení pěti starých pečetí, které mohou ovlivnit budoucnost bratrstva Asasínů. Půjde o nebezpečnou cestu, Ezio se tentokrát vydá do Konstantinopole, srdce Osmanské říše, kde rostoucí síla armády Templářů ohrožuje a postupně destabilizuje celou oblast.

Doporučený věk min. 18

Assassins Creed The Ezio Collection Obrázky, videa:

Assassins Creed The Ezio Collection Diskuze k produktu:

VAŠE JMÉNO:*
VÁŠ E-MAIL:
Text zprávy:
* údaj označený hvězdičkou je povinný