KATALOG

Batman: Arkham Asylum GOTY (PC)

Batman: Arkham Asylum GOTY (PC)
Stav:
Skladem
Dodací lhůta:
Ihned k odběru
Osobní odběr:
Praha 2 |
PobočkaStav zboží
Internetový obchod17 ks
Praha 22 ks
Beroundo 24 hodin
199.00 Kč
Doporučená cena s DPH.
30 %
Sleva z dop. ceny.
139
Vaše cena s DPH.
počet položek:  ks
Stáhnout hru prostřednictvím digitální distribuce
99 Kč

Batman: Arkham Asylum GOTY POPIS:

Platforma: PC
Lokalizace: EN
Multiplayer: Ano
Obal a manuál: EN
Žánr: Akční
PEGI: 16
Čárový kód: 5051892093088
Výrobce: Eidos
Procesor: 3,0GHz
Grafická karta: GeForce 6600/ATI Radeon 1300
Operační paměť: 1GB XP/3GB Vista
Operační systém: Windows XP/Vista

GOTY edice obsahuje navíc 4 challenge mapy: Scarecrow Nightmare, Crime Alley, Tottally Insane a Nocturnal Hunter.

Hra Batman: Arkham Asylum nabízí hráči jedinečné temné dobrodružství, kterému nechybí pravá atmosféra a které ho zavede do nitra arkhamského útulku - gothamské psychiatrické léčebny pro šílené zločince. Hráč se bude pohybovat ve stínech, zasévat strach do srdcí nepřátel a čelit Jokerovi a dalším nechvalně proslulým darebákům z Gothamu, kteří se útulku zmocnili. S využitím celé řady Batmanových technických vymožeností a díky jeho schopnostem se z hráče stane neviditelný dravec, který se snaží zmařit Jokerovy zvrhlé plány. Pro hru Batman: Arkham Asylum exkluzivně vytvořený scénář pochází z pera známého autora příběhů o Batmanovi, pětinásobného držitele ceny Emmy, Paula Diniho, který se podepsal například pod první řadou Lost a Batman: The Animated Series.

Hra Batman: Arkham Asylum přinášející úžasnou grafiku a prostředí navozující tu správnou náladu poskytuje širokou škálu herních možností, které patří do kategorie her akčních, dobrodružných i her se superhrdiny.

Vlastnosti:
- Využijte jedinečný bojový systém FreeFlow™, ve kterém lze plynule spojovat neomezený počet kombinovaných úderů a který umožňuje postavit se početným skupinám Jokerových padouchů v surových bitkách muže proti muži.
- Ujměte se vyšetřování jako Batman, NEJLEPŠÍ DETEKTIV NA SVĚTĚ, který řeší spletité případy s využitím špičkových technologií a nástrojů, jako jsou rentgenové skenery, snímače otisků prstů, sprej ‚Amido Black‘ či sledovač feromonů.
- Postavte se největším padouchům Gothamu, včetně Jokera, HARLEY QUINN, VICTORA ZSASZE a KROKODÝLÍHO ZABIJÁKA.
- Staňte se neviditelným dravcem a lovcem nepřátel, jako Batman šiřte strach jen svým smíchem a díky jedinečnému systému pozorovacích bodů se pohybujte, aniž byste byli sami spatřeni.
- Vyberte si z řady způsobů, jak se zbavit protivníků - smeťte je z oblohy, vrhněte je proti zdi a sledujte vše kamerou dravce, která vám přiblíží dění v okolí.
- Prozkoumejte každý centimetr arkhamského útulku a volně se prohánějte po neblaze proslulém ostrově, který se zde poprvé představuje v celé své drsné kráse.
- Vyzkoušejte si, jaké to je používat BATMANOVY BATARANGY, výbušný aerosolový gel, netopýří spár Batclaw, sonar a odpalovač lana.
- Plněním tajných úkolů v herním světě se vám zpřístupní další tajemství a prostřednictvím bodů zkušenosti budete moci vylepšovat a upravovat svoji výstroj.
- Vychutnejte si naprostou svobodu pohybu superhrdiny v herním prostředí, pomocí Batmanových háků se dostávejte, kamkoliv budete chtít, skokem překonejte libovolnou výšku a plachtěním se vydejte kterýmkoliv směrem.

Doporučený věk min. 16

Batman: Arkham Asylum GOTY Obrázky, videa:

Batman: Arkham Asylum GOTY (PC)

Batman: Arkham Asylum GOTY Diskuze k produktu:

VAŠE JMÉNO:*
VÁŠ E-MAIL:
Text zprávy:
* údaj označený hvězdičkou je povinný