KATALOG

Battlefield 1 Collectors Editon (PS4)

Battlefield 1 Collectors Editon (PS4)
Stav:
Skladem
Dodací lhůta:
Ihned k odběru
Osobní odběr:
Praha 2
PobočkaStav zboží
Internetový obchod1 ks
Praha 21 ks
5999.00 Kč
Doporučená cena s DPH.
68 %
Sleva z dop. ceny.
1899
Vaše cena s DPH.
počet položek:  ks

Battlefield 1 Collectors Editon POPIS:

Platforma: Playstation 4
Vydavatel: EA
Žánr: Akční
Lokalizace: EN
Multiplayer: Ano
Obal a manuál: EN

Předobjednejte si Battlefield 1 a získejte bonusový balíček Hellfighter.

Upozornění: Uváděná cena je pouze odhadovaná, nepotvrzená dodavatelem a vyhrazujeme si právo jí měnit.

Battlefield™ 1 představí svět na pokraji ničivé války. Čekají vás velkolepé bitvy ve stísněné atmosféře obleženého francouzského města, ve střežených horských pevnostech italských Alp nebo uprostřed písečných dun Arábie. V dobrodružné příběhové kampani okusíte, jak vypadá svět ve válce, a v epických multiplayerových bitvách až pro 64 hráčů prověříte svoji schopnost přizpůsobovat taktiku dynamickému prostředí plnému ohromujících efektů destrukce. Těšte se na dramatické pěší boje i střety vojenské techniky na zemi, vodě i ve vzduchu, během kterých budete ovládat vše od tanků a motocyklů po dvouplošníky a bitevní lodě a postavíte se výzvě přizpůsobovat svoji hru zatím nejdynamičtějšímu bojišti celé série Battlefield.

HLAVNÍ PRVKY

  • Rozsáhlé multiplayerové bitvy až 64 hráčů – Staňte se spolu s věrnými spoluhráči součástí nejepičtějších bitev v dějinách akčních her až pro 64 hráčů, buď v roli pěchoty nebo s vojenskou technikou a ovládejte tanky, motocykly, dvouplošníky i obří bitevní lodě.
  • Zažijte úsvit moderní války – Zúčastněte se jedněch z největších bitev, jaké lidstvo kdy poznalo. Válečný konflikt, ve kterém se rýsují kořeny moderní války, zuří na zemi, na moři i ve vzduchu u horských pevností v italských Alpách i na sluncem sežehnuté arabské poušti.
  • Ohromující efekty destrukce - Intuitivní systém destrukce zajistí, že každá bitva bude úplně jiná. Budete ničit vozidla a demolovat celé budovy. Mohutným explozím neodolají dřevěné sruby, masivní kamenné pevnosti ani země pod nohama vojáků.
  • Válečné příběhy z nejvzdálenějších koutů světa – V dobrodružné kampani objevíte svět uprostřed ničivé války a globální konflikt zachytíte očima několika různých postav, které se stanou svědky úsvitu moderní války.
Doporučený věk min. 18

Battlefield 1 Collectors Editon Obrázky, videa:

Battlefield 1 Collectors Editon (PS4)Battlefield 1 Collectors Editon (PS4)Battlefield 1 Collectors Editon (PS4)Battlefield 1 Collectors Editon (PS4)Battlefield 1 Collectors Editon (PS4)

Battlefield 1 Collectors Editon Diskuze k produktu:

VAŠE JMÉNO:*
VÁŠ E-MAIL:
Text zprávy:
* údaj označený hvězdičkou je povinný