KATALOG

Battlefield 4 (PC Origin)

Battlefield 4 (PC Origin)
Stav:
Skladem
Dodací lhůta:
Ihned k odběru
Osobní odběr:
Beroun | Praha 2
PobočkaStav zboží
Internetový obchod9 ks
Beroun1 ks
Praha 21 ks
499.00 Kč
Doporučená cena s DPH.
30 %
Sleva z dop. ceny.
349
Vaše cena s DPH.
počet položek:  ks
Stáhnout hru prostřednictvím digitální distribuce
269 Kč

Battlefield 4 POPIS:

PEGI: 18
Žánr: FPS
Platforma: PC
Lokalizace: EN
Multiplayer: Ano
Obal a manuál: EN
Čárový kód: 5030930112196
Výrobce: EA
Procesor: 2,4GHz
Grafická karta: GeForce 8800GT/ATI Radeon 3870
Operační paměť: 4GB
Operační systém: Windows Vista (Service Pack 2)/7/8

Aktivace vyžaduje připojení k internetu a bezplatný účet na službě Steam.

Battlefield 4™ je akčním hitem svého žánru, v němž určuje hlavní trendy. Jen v Battlefieldu hráči zažijí chvíle, kdy se prakticky smazávají rozdíly mezi hrou a pocitem skutečné radosti z úspěchu. Hra běží na bázi vysoce výkonného herního enginu Frostbite™ 3 příští generace. Battlefield 4 díky tomu nabízí naprosto jedinečně realistický a dramatický průběh akce.

Jen v Battlefieldu můžete demolovat budovy, v nich se kryje nepřítel. Jen v Battlefieldu budete velet útoku ze zádě dělového člunu. Battlefield dává hráči svobodu v rozhodování, jakým způsobem chce dosáhnout lepších výsledků, a při hledání cesty k vítězství testuje jeho schopnosti na maximum.

Kromě typicky propracovaného multiplayeru obsahuje Battlefield 4 napínavý příběh sledující osudy hlavní postavy. Jeho děj se začíná odvíjet od evakuace amerických VIP z čínské Šanghaje, po které se hráčův oddíl musí probít do bezpečí.

Battlefield 4 nemá srovnání. Poddejte se úžasně chaotické atmosféře všude zuřícího válečného konfliktu, kterou najdete jen v Battlefieldu.

Herní prvky:

- Battlefield 4 běží na bázi vyspělé technologie vlastního herního enginu studia DICE s názvem Frostbite™ 3. Díky jeho výkonu může Battlefield 4 nabídnout hráčům pohled do budoucnosti interaktivní zábavy – zábavy, v níž hrají stále větší roli lidský prvek, dramatičnost a dosud nevídaný realismus.
     
- Hráči se naučí spolupracovat jak v režimu kampaně, tak multiplayeru. Dostanou možnost vydávat rozkazy své četě a porovnávat úspěchy v obou herních variantách.
     
- V prostředí skvěle zpracovaných lokalit, při jejichž tvorbě byly použity jedny z nejlepších výtvarných a zvukařských designérských postupů v rámci žánru moderních stříleček, se bude odvíjet nejen dobrodružný příběh, ale také probíhat soutěžení mezi hráči.

Tento produkt obsahuje Origin klíč, který lze dle návodu v balení aktivovat ve službě Steam. Balení neobsahuje herní disk.

Doporučený věk min. 18

Battlefield 4 Obrázky, videa:

Battlefield 4 (PC Origin)Battlefield 4 (PC Origin)Battlefield 4 (PC Origin)Battlefield 4 (PC Origin)

Battlefield 4 Diskuze k produktu:

VAŠE JMÉNO:*
VÁŠ E-MAIL:
Text zprávy:
* údaj označený hvězdičkou je povinný