Herní obchod

Dead by Daylight Special Edition (PS4)

Dead by Daylight Special Edition (PS4)
Stav:
Skladem
Dodací lhůta:
Ihned k odběru
Osobní odběr:
Havířov | Přerov | Beroun | Kladno | Praha 2
PobočkaStav zboží
Internetový obchod11 ks
Havířov2 ks
Přerov2 ks
Beroun2 ks
Kladno2 ks
Praha 22 ks
849.00 Kč
Doporučená cena s DPH.
41 %
Sleva z dop. ceny.
499
Vaše cena s DPH.
počet položek:  ks

Dead by Daylight Special Edition POPIS:

Platforma: Playstation 4
Vydavatel: ostatní
Žánr: Akční
Lokalizace: EN
Multiplayer: TBA
Obal a manuál: EN

SPECIÁLNÍ EDICE OBSAHUJE

  • Dodatečné 2 zabijáky / 2 přeživší / 2 mapy
  • Obleky pro zabijáky
  • Obleky pro přeživší


Smrt neznamená únik

Dead by Daylight je asymetrická hororová hra pro více hráčů (4v1), ve které se jeden hráč ujímá role brutálního zabijáka, zatímco ostatní čtyři jsou přeživší, kteří se zoufale snaží nenechat se chytit, umučit a zabít.

Přeživší hrají z pohledu třetí osoby a mají výhodu v podobě lepšího výhledu na situaci. Zabiják hraje z pohledu první osoby a víc se soustředí na svou kořist.

V každém střetu je cílem přeživších utéct z bojiště, aniž by je zabiják chytil – a to v prostředí, které se mění s každou další hrou.

PŘEŽIJTE SPOLU... NEBO NE – Přeživší mohou mezi sebou buď spolupracovat, nebo být sobečtí. Šance na přežití záleží na vašich rozhodnutích.

KDE TO JSEM? Každá úroveň je generovaná procedurálně, takže nikdy nebudete vědět, co máte očekávat. Kvůli tomu, že se pokaždé objevíte na jiném místě, si nikdy nebudete připadat v bezpečí!

HOSTINA PRO ZABIJÁKY – Dead by Daylight čerpá inspiraci ze všech koutů světa hrůz. Zahrajte si za příšery od silného Slashera po děsivou paranormální entitu. Ovládněte jedinečné schopnosti každého zabijáka, abyste své oběti dokázali ulovit, chytit a obětovat.

HLOUBĚJI A HLOUBĚJI – Každý zabiják a přeživší má svůj vlastní hluboký systém rozvoje postavy a spoustu odemknutelných věcí, které lze upravit tak, aby vyhovovaly vaší osobní strategii.

SKUTEČNÍ LIDÉ, SKUTEČNÝ STRACH – Nikdy nebudete vědět, jak se situace vyvine. Atmosféra, hudba a mrazivé prostředí se snoubí v děsivém zážitku. Když budete mít dost času, možná i zjistíte, co se skrývá v mlze.

Doporučený věk min. 18

Dead by Daylight Special Edition Obrázky, videa:

Dead by Daylight Special Edition (PS4)Dead by Daylight Special Edition (PS4)Dead by Daylight Special Edition (PS4)Dead by Daylight Special Edition (PS4)

Dead by Daylight Special Edition Diskuze k produktu:

VAŠE JMÉNO:*
VÁŠ E-MAIL:
Text zprávy:
* údaj označený hvězdičkou je povinný