KATALOG

Dead Space 3 (PS3)

Dead Space 3 (PS3)
Stav:
Skladem
Dodací lhůta:
Ihned k odběru
Osobní odběr:
Praha 2 | Beroun
PobočkaStav zboží
Internetový obchod5 ks
Praha 2Út 26.02.2019
Beroun1 ks
399.00 Kč
Doporučená cena s DPH.
20 %
Sleva z dop. ceny.
319
Vaše cena s DPH.
počet položek:  ks

Dead Space 3 POPIS:

Platforma: Playstation 3
Lokalizace: EN
Multiplayer: TBA
Obal a manuál: EN
Žánr: Akční adventura
PEGI: 18
Čárový kód: 5035228110083
Výrobce: EA

Po nouzovém přistání na nehostinné planetě Tau Volantis zjistí hrdina příběhu Isaac Clarke, že právě zde se může ukrývat klíč k likvidaci hrozby nekromorfů. Během hledání odpovědí na nastalé otázky se bude muset vyrovnávat nejen s mrazivými podmínkami při teplotách hluboko pod bodem mrazu, ale také s vysoce vyvinutými protivníky z nové generace nekromorfů, gigantickými bossy, a dokonce nepříčetnými a zfanatizovanými lidmi. Isaac naštěstí není sám. Kdykoli během akce se může k hráči v rámci kooperativního režimu připojit další hráč na bázi systému drop-in/drop-out. V rámci kooperativní hry s postavou seržanta Earthgovu Johna Carvera čeká na hráče odhalení dalších podrobností příběhu a nové herní funkce.

Steve Papoutsis, viceprezident a generální manažer studia Visceral Games a výkonný producent projektu Dead Space 3 uvedl: „Dead Space 3 přinese akci a horor v měřítku, které dalece překonává vše, co jsme doposud vytvořili. Ve hře se budete pohybovat v rozsáhlých vesmírných prostorách, úzkých chodbách i v prostředí nové nehostinné planety a všude se setkáte s řadou překážek. Hráči, kteří milují hraní v temnotě, se zcela jistě mohou těšit na klasický a originální styl série Dead Space. Stejně tak ti, které baví společné hraní, mohou přizvat přítele v rámci nového kooperativního režimu.“

Doporučený věk min. 18

Dead Space 3 Obrázky, videa:

Dead Space 3 (PS3)Dead Space 3 (PS3)Dead Space 3 (PS3)Dead Space 3 (PS3)Dead Space 3 (PS3)Dead Space 3 (PS3)Dead Space 3 (PS3)

Dead Space 3 Diskuze k produktu:

VAŠE JMÉNO:*
VÁŠ E-MAIL:
Text zprávy:
* údaj označený hvězdičkou je povinný