Herní obchod

God of War Collection 2 (PS3)

God of War Collection 2 (PS3)
Stav:
Skladem
Dodací lhůta:
Ihned k odběru
Osobní odběr:
PobočkaStav zboží
Internetový obchod1 ks
Praha 2Pá 27.04.2018
KladnoPá 27.04.2018
HavířovPá 27.04.2018
Beroundo 24 hodin
499.00 Kč
Doporučená cena s DPH.
32 %
Sleva z dop. ceny.
339
Vaše cena s DPH.
počet položek:  ks

God of War Collection 2 POPIS:

Platforma: Playstation 3
Lokalizace: EN
Multiplayer: Ne
Obal a manuál: CZ
Žánr: Akční
Vydavatel: Sony

God of War Collection Volume II (Chains of Olympus + Ghost of Sparta). Všichni milovníci antického rváče Kratose teď zajásají. Dva díly, původně určené pro konzoli PSP, se nyní dostávají v remasterované podobě i na konzoli PS3! Samozřejmostí je vylepšené grafické zpracování v HD rozlišení a lepší zvukový doprovod. Jako bonus navíc získáte i podporu 3D zobrazení!

Chains of Olympus
Kratos se konečně dostal i na PS3. S jeho příchodem může začít další krvavá cesta napříč bájným řeckým světem v kůži smrtelníka, který kdysi zabil boha Války. Volba vlastní spásy nebo záchrany antického světa před jistou zkázou leží ve vašich rukou.

Připravte se na skvostné grafické zpracování, dech beroucí animace, neotřelou hratelnost a kouzlo prostředí z řecké mytologie.

Ghost of Sparta
Putujte s Kratosem na cestě plné brutality a ničení temným světem řeckých bohů a připravte se odkrývat jeho temnou historii. Pokračování je opět brutální, krvavé a obsahuje vše, co máte na sérii God of War rádi. Uchopte jako všemocný Kratos smrtící meče zvané Blades of Chaos a přemožte armády a mytologické bytosti starověkého Řecka. Díky výrazně delší herní době, úžasným novým zbraním a ničivé magii ohromí nový přírůstek uctívané série God of War svou hloubkou a rozsahem.

Kompatibilní s 3D zobrazenímDoporučený věk min. 18

God of War Collection 2 Obrázky, videa:

God of War Collection 2 (PS3)God of War Collection 2 (PS3)God of War Collection 2 (PS3)God of War Collection 2 (PS3)God of War Collection 2 (PS3)God of War Collection 2 (PS3)God of War Collection 2 (PS3)

God of War Collection 2 Diskuze k produktu:

VAŠE JMÉNO:*
VÁŠ E-MAIL:
Text zprávy:
* údaj označený hvězdičkou je povinný