Herní obchod

Hitman: The Complete First Season (PS4)

Hitman: The Complete First Season (PS4)
Stav:
Skladem
Dodací lhůta:
Ihned k odběru
Osobní odběr:
Kladno | Praha 2 | Havířov | Přerov | Beroun
PobočkaStav zboží
Internetový obchod24 ks
Kladno1 ks
Praha 21 ks
Havířov1 ks
Přerov1 ks
Beroun1 ks
1399.00 Kč
Doporučená cena s DPH.
43 %
Sleva z dop. ceny.
799
Vaše cena s DPH.
počet položek:  ks

Dárky k nákupu Hitman: The Complete First Season :

Zdarma ke každé objednávce herní klíč Zaklínač 2: Vrahové králů Rozšířená edice na PC (kromě nákupu herních klíčů) při objednání od 28. 11. 2017 do 31. 12. 2017

Hitman: The Complete First Season POPIS:

Platforma: Playstation 4
Vydavatel: Square Enix
Žánr: Akční
Lokalizace: EN
Multiplayer: Ano
Obal a manuál: EN

Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází na to, co šlo Hitmanovi vždy nejlépe. Obrovské úrovně se spoustou osob a herních možností, ale pouze jedním hlavním úkolem. Sprovodit ze světa svůj cíl a splnit zakázku.

JSTE AGENT 47
Za naším světem je ještě jeden. Svět bez národů, spravedlnosti a etiky. Svět, který nikdy nespí. Existuje všude. A jakmile do něj jednou vejdete. už není cesty zpět. Vítejte ve světě vražd. Jste Agent 47, nekompromisní zabiják. S podporou své pravé ruky Diany Burnwood a silou International Contract Agency,operujete po celém světě a odkrýváte konspirace v nejvyšších patrech světové mocenské elity.

ZAKÁZKY PO CELÉM SVĚTĚ
V novém Hitmanovi budete plnit kontrakty na mocných a vysoce postavených cílech v exotických zemích po celém světě. Od luxusní módní přehlídky v Paříži a prosluněných břehů Itálie, až k zaprášeným a hlučným trhům v Marrákéši. Každá lokalita bude jedna obrovská úroveň s obrovským počtem lidí a možností, jak splnit úkol.

SVOBODA KONÁNÍ
Hra se více než kdy dříve soustředí na naprostou svobodu vašeho konání. Kam půjdete, kdy zaútočíte a koho zabijete - vše je jen na vás. Základní herní design tedy vychází z prvních Hitman her, několik prvků si ale odnáší i z posledního dílu Absolution.

Doporučený věk min. 18

Hitman: The Complete First Season Obrázky, videa:

Hitman: The Complete First Season Diskuze k produktu:

VAŠE JMÉNO:*
VÁŠ E-MAIL:
Text zprávy:
* údaj označený hvězdičkou je povinný