Herní obchod

Mercenaries 2: World in Flames (PC)

Mercenaries 2: World in Flames (PC)
Stav:
Skladem
Dodací lhůta:
Ihned k odběru
Osobní odběr:
Praha 2 | Havířov | Beroun
PobočkaStav zboží
Internetový obchod30 - 100 ks
Praha 22 ks
KladnoPá 23.11.2018
Havířov1 ks
Beroun2 ks
149.00 Kč
Doporučená cena s DPH.
27 %
Sleva z dop. ceny.
109
Vaše cena s DPH.
počet položek:  ks

Mercenaries 2: World in Flames POPIS:

Platforma: PC
Žánr: Akční
Lokalizace: EN
Multiplayer: Ano
Obal a manuál: CZ
Vydavatel: EA
Mercenaries 2 World in Flames - akční hra zasazená do obrovského, velice působivého a válkou poznamenaného světa. Po vládě prahnoucí tyran, který plýtvá zásobami ropy ve Venezuele, plánuje invazi, která by měla změnit zemi v jednu obrovskou válečnou zónu.Hra Mercenaries 2 obsahuje nejmodernější a nejnebezpečnější civilní i armádní technologie, vše od nablískaných sportovních aut až po budoucími technologiemi nabité satelitem náváděné bunkry ničící miniatomové tanky, lodě a další vozidla. A když vám náhodou dojdou peníze na jejich nákup, vždy se najde nějaký způsob jak si na bojišti nějaké to vybavení ´obstarat´. Jestli to vidíte, můžete to koupit nebo ukrást nebo z toho vymlátit všechno co se hýbe a užít si hraní na vlastní pěst nebo s pomocí přátel v novém kooperačním modu.
Hra vyžaduje připojení k internetu.

Min. konfigurace:
Win XP(sp3)/Vista(sp1), CPU AMD Athlon X2(XP), AND Athlon 64 X2(Vista), 1 GB RAM(XP)/2 GB(Vista), grafická karta s 256 MB a podporou Pixel Shaderu 3.0 (Nvidia GeForce 6800 GT, ATI Radeon X1600, 10 GB místa na disku, připojení k internetu min.512 Kbps
Doporučený věk min. 16

Mercenaries 2: World in Flames Obrázky, videa:

Mercenaries 2: World in Flames (PC)Mercenaries 2: World in Flames (PC)Mercenaries 2: World in Flames (PC)Mercenaries 2: World in Flames (PC)

Mercenaries 2: World in Flames Diskuze k produktu:

VAŠE JMÉNO:*
VÁŠ E-MAIL:
Text zprávy:
* údaj označený hvězdičkou je povinný