Herní obchod

Rayman Origins (X360)

Rayman Origins (X360)
Stav:
Skladem
Dodací lhůta:
Ihned k odběru
Osobní odběr:
Praha 2 | Kladno |
PobočkaStav zboží
Internetový obchod2 ks
Praha 21 ks
Kladno1 ks
HavířovÚt 23.10.2018
Beroundo 24 hodin
499.00 Kč
Doporučená cena s DPH.
36 %
Sleva z dop. ceny.
319
Vaše cena s DPH.
počet položek:  ks

Rayman Origins POPIS:

Platforma: XBOX 360
Žánr: Akční
Lokalizace: EN
Multiplayer: TBA
Obal a manuál: EN
Vydavatel: UbiSoft

Je vůbec třeba představovat Raymana? Michel Ancel, tvůrce této nesmrtelné postavičky se vrací ke kořenům a představuje Rayman Origins dobrodružství v high definitions v plné co-op akci pro 4 hráče!

Herní vlastnosti

  • Znovuzrození legendy - je tomu 15 let od vydání první hry s Raymanem a Rayman Origins přivádí zpět mnoho původních postav a prostředí. Objevte původní kořeny Raymana.
  • 4 hráči, jump in, jump out a co-op - hrajte v singleplayeru nebo naskočte do coop modu se 3 dalšími přáteli. Hráči navíc mohou hru kdykoliv opustit, aniž by ovlivnili ostatní.
  • Unikátní postoj k 2D - bohatý svět s více než 100 charaktery a 12 unikátními prostředími
  • Široké hřiště - Rayman Origins nabízí více než 60 levelů pro všechny bez rozdílu věku či pohlaví. Odemknutím nových schopností objevíte skryté cesty a tajemství.
  • Boje s obry - obrovská růžová obluda se sto oči, zmanipulovaný horský golem, zlá masožravá rostlina... Rayman Origins vám dopřejí souboje s těmito podivnými monstry a otestují vaše schopnosti


Zahrajte si Rayman Origins a objevte magické kouzlo vesmíru v legendární 2D gameplay, které si získalo srdce milionů fanoušků ...

Doporučený věk min. 7

Rayman Origins Obrázky, videa:

Rayman Origins (X360)Rayman Origins (X360)Rayman Origins (X360)Rayman Origins (X360)Rayman Origins (X360)Rayman Origins (X360)Rayman Origins (X360)Rayman Origins (X360)

Rayman Origins Diskuze k produktu:

VAŠE JMÉNO:*
VÁŠ E-MAIL:
Text zprávy:
* údaj označený hvězdičkou je povinný