Herní obchod

SUPERHOT (PC)

SUPERHOT (PC)
Stav:
Skladem
Dodací lhůta:
Ihned k odběru
Osobní odběr:
Havířov | Přerov | Praha 2 | Kladno | Beroun
PobočkaStav zboží
Internetový obchod18 ks
Havířov1 ks
Přerov1 ks
Praha 21 ks
Kladno1 ks
Beroun1 ks
499.00 Kč
Doporučená cena s DPH.
30 %
Sleva z dop. ceny.
349
Vaše cena s DPH.
počet položek:  ks
Stáhnout hru prostřednictvím digitální distribuce
99 Kč

SUPERHOT POPIS:

Platforma: PC DVD-ROM
Vydavatel: ostatní
Žánr: Akční
Lokalizace: CZ tit.
Multiplayer: TBA
Obal a manuál: CZ

SUPERHOT je střílečkou z pohledu první osoby, ve které se čas pohybuje pouze tehdy, když se pohybujete vy. Díky strhující hratelnosti a jedinečné stylizované grafice hodlá hra SUPERHOT do žánru FPS konečně vnést něco nového a nezvyklého. Sledujte střely, které se k vám plíží, zatímco pečlivě plánujete své další kroky a hledáte svou další oběť. Užijte si chaos, který se rozpoutá, když se váš plán dá do pohybu. Vyhýbejte se střelám. Sejměte své nepřátele. Jeden krok za druhým.

Hra SUPERHOT začala jako projekt na herní sešlosti 7 Day First Person Shooter (7DFPS), který udělala parta přátel v srpnu 2013. Když udělali prototyp hry a vyladili ji včas na WGK Conference v září 2013, získal tým cenu Developer Showcase. Poté se rozhodli vydat původní verzi hry SUPERHOT na internet – kde rychle získala obrovskou pozornost hráčů i médií. Díky podpoře fanoušků prošla hra procesem Steam Greenlight během jediného víkendu. Tehdy se tým rozhodl, že hru bude rozvíjet dál.

14. května 2014 tým spustil kampaň na Kickstarteru, aby mohl financovat zbytek vývoje. Cílové částky 100 000 dolarů dosáhli za méně než 24 hodin a celkem vybrali přes 250 000 dolarů.

Doporučený věk min. 12

SUPERHOT Obrázky, videa:

SUPERHOT Diskuze k produktu:

VAŠE JMÉNO:*
VÁŠ E-MAIL:
Text zprávy:
* údaj označený hvězdičkou je povinný