Herní obchod

Tales of Zestiria (PS3)

Tales of Zestiria (PS3)
Stav:
Skladem
Dodací lhůta:
Ihned k odběru
Osobní odběr:
Havířov
PobočkaStav zboží
Internetový obchod4 ks
Praha 2Út 19.12.2017
Havířov1 ks
1399.00 Kč
Doporučená cena s DPH.
29 %
Sleva z dop. ceny.
999
Vaše cena s DPH.
počet položek:  ks

Dárky k nákupu Tales of Zestiria :

Zdarma ke každé objednávce herní klíč Zaklínač 2: Vrahové králů Rozšířená edice na PC (kromě nákupu herních klíčů) při objednání od 28. 11. 2017 do 31. 12. 2017

Tales of Zestiria POPIS:

Vydavatel: Namco Bandai Games
Žánr: RPG
Platforma: Playstation 3
Lokalizace: EN
Multiplayer: TBA
Obal a manuál: EN

Hráči se ponoří do velkého příběhu a objeví "zest" dobrodružství s novými postavami, magickou zemi a skvělou hratelnost v povídkách Příběhy Zestiria.

Na oslavu 20. výročí sérií her z produkce Namco Bandai vzniká hra nesoucí název Tales of Zestiria, která je již 15. vlajkovým titulem této společnosti.

Hra Tales of Zestiria je jakousi odbočkou v tvorbě série Příběhů z.. - jejím posláním je návrat k samotným kořenům fantasy žánru tak, jak jej známe z prvních her série Příběhů z.. a vytváří tak novou živnou půdu, zatímco mnohé klasické prvky zůstávají zachovány. Je dost dobře možné, že hra Tales of Zestiria bude tím nejvíce robustním titulem ze všech.

Příběh Zestirie se odehrává na kontinentu zvaném Greenwood, který je rozdělen mezi 2 válčící impéria. Příběh se točí kolem Soreyho, vášnivého mladíka náležícího k mystické rase známé pod jménem Tenzoki. S pomocí svého druhu se Sorey pokusí o osvobození kontinentu Greenwood.

Doporučený věk min. 16

Tales of Zestiria Obrázky, videa:

Tales of Zestiria Diskuze k produktu:

VAŠE JMÉNO:*
VÁŠ E-MAIL:
Text zprávy:
* údaj označený hvězdičkou je povinný