KATALOG

Tom Clancys Ghost Recon AW 2 (PlayStation 3)

Tom Clancys Ghost Recon AW 2 (PlayStation 3)
Stav:
Skladem
Dodací lhůta:
Ihned k odběru
Osobní odběr:
Praha 2 | Beroun
PobočkaStav zboží
Internetový obchod17 ks
Praha 21 ks
KladnoPá 14.12.2018
Beroun1 ks
499.00 Kč
Doporučená cena s DPH.
68 %
Sleva z dop. ceny.
159
Vaše cena s DPH.
počet položek:  ks

Tom Clancys Ghost Recon AW 2 POPIS:

Platforma: Playstation 3
Žánr: Akční
Lokalizace: EN
Multiplayer:
Obal a manuál: EN
Vydavatel: UbiSoft

Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter 2 je taktická vojenská akce, jejíž příběh naváže na události z předchozí hry a opět hráče uvede do role velitele speciální vojenské jednotky Ghost. V roce 2014 eskaluje konflikt mezi rebely a jednotkami loajálními Mexické vládě v regulérní civilní válku, která je velkým nebezpečím i pro sousední Spojené Státy Americké. Do akce je tedy povolám kapitán Scott Mitchell a jeho jednotka Duchů, kteří jsou vybaveni nejmodernější vojenskou technologií a jejich úkolem je neutralizace stále se zvětšující rebelské hrozby.

GRAW 2 hráče uvede na zbrusu nová interaktivní bojiště, která budou oživena prostřednictví speciálních efektů, využitím realistické fyziky, dynamických stínů a střídání dne a noci. Bojové podmínky se přitom budou měnit v reálném čase, což platí i o počasí. Bojovat se bude vůbec poprvé i na půdě USA (El Paso Texas) a k dispozici bude zbrusu nová AI spolubojovníků a nepřátel. Díky tomu budou moci spolubojovníci dávat hráči mnohem podrobnější a přesnější informace o situaci, nebo nepřátelích. Vylepšení se dočká i Cross-Com, který bude ve hře přítomen ve verzi 2.0 a nabídne možnost rozkliku okénka v levém horním rohu na celou obrazovku a podobně. Hodit se bude určitě i rozšířená podpora v podobě smrtících letadlových náletů a k dispozici bude nová bojová třída Medic, skrze níž bude možné přímo v akci léčit Scotta Mitchella i další členy týmu Ghost.

Tom Clancys Ghost Recon AW 2 Obrázky, videa:

Tom Clancys Ghost Recon AW 2 (PlayStation 3)Tom Clancys Ghost Recon AW 2 (PlayStation 3)Tom Clancys Ghost Recon AW 2 (PlayStation 3)Tom Clancys Ghost Recon AW 2 (PlayStation 3)

Tom Clancys Ghost Recon AW 2 Diskuze k produktu:

VAŠE JMÉNO:*
VÁŠ E-MAIL:
Text zprávy:
* údaj označený hvězdičkou je povinný