KATALOG

Způsob Dopravy

Dodací podmínky

Pokud si v našem internetovém obchodě objednáte zboží, které je skladem, zásilku obdržíte nejpozději do dvou až tří pracovních dnů. V případě předobjednávky v den oficiální premiéry hry. Stav své objednávky můžete také sledovat prostřednictvím svého účtu. Jakmile bude vaše objednávka odeslána, budete o této skutečnosti informováni e-mailem, kde naleznete také podrobnosti o zásilce.

Způsoby doručení:

1.Osobní odběr

Zboží si můžete osobně vyzvednout na našich pobočkách:
  • Švermova 1368, Beroun, 26601, v areálu Hospodářský dvůr
  • Karlovo náměstí 29, Praha 2, 120 00

2.GLS

Balíky, které jsou přijaty v sortovacím středisku společnosti GLS do 22.00, jsou běžně přepravovány na území České republiky do 24 hodin (v běžné pracovní době) ve všech dnech v týdnu mimo sobotu a neděli, až ke dveřím příjemce. Standardní přepravní časy v rámci Evropy se pohybují od 24 do 96 hodin.

3.GLS – Slovensko

Balíky, které jsou přijaty v sortovacím středisku společnosti GLS do 22.00, jsou běžně přepravovány do Slovenské republiky za 2 až 3 dny (v běžné pracovní době) ve všech dnech v týdnu mimo sobotu a neděli, až ke dveřím příjemce.

4.Česká pošta – balík do ruky

Česká pošta garantuje doručení balíku následující pracovní den po podání zásilky. Pokud vás doručovatel nezastihne, nechá vám v poštovní schránce výzvu k vyzvednutí. Zásilka pak zůstane dalších sedm dnů uložena na vaší dodací poště. Poštu také můžete požádat o opakované doručení zásilky v určitý den nebo o prodloužení úložní doby.

5.Česká pošta – doporučený balík

Levná varianta pro zásilky do 0.14kg - vychází na jednu hru. Balík je doručen do 3 až 4 pracovní dnů. Není možné platit dobírkou, je třeba zvolit platbu bankovním převodem, Paypalem, nebo platbu kartou(online přes platební bránu).

6.Ceník poštovného

Druh platbyCena (Kč)
Hotově – osobní odběr0,-
Česká pošta - Doporučeně59,-
Česká pošta - Balík do ruky89,-
GLS79,-
na Slovensko130,-