KATALOG

Army of Two: The Devils Cartel (X360)

Army of Two: The Devils Cartel (X360)
Stav:
Skladem
Dodací lhůta:
Ihned k odběru
Osobní odběr:
Beroun
PobočkaStav zboží
Internetový obchod3 ks
Praha 2Út 26.02.2019
Beroun1 ks
549.00 Kč
Doporučená cena s DPH.
22 %
Sleva z dop. ceny.
429
Vaše cena s DPH.
počet položek:  ks

Army of Two: The Devils Cartel POPIS:

Datum vydání: 2013-03-29 00:00:00
Žánr: Akční
Platforma: XBOX 360
Lokalizace: EN
Multiplayer: Ano
Obal a manuál: EN
Čárový kód: 5030935110098
Výrobce: EA

Pokračování úspěšné kooperativní akční hry z vojenského prostředí plného svištějícíh kulek a akčních scén pumpujících vám adrenalin do žil.

Tvůrci se tentokrát rozhodli posunout průkopnický kooperativní systém do intenzivnější, vážnější a drsnější polohy. Hráči se octnou na nebezpečných ulicích mexického města v rolích dvou příslušníků jednotky Tactical Worldwide Operations (T.W.O.) s kódovými názvy Alpha a Bravo. Dvojice je vysazena přímo do epicentra zuřící drogové války a jejím úkolem je splnit misi v prostředí, kde na každém kroku číhá úskok a zrada. Atraktivní reálné kulisy, kooperativní režim a oceňovaný engine Frostbite 2 slibují opravdové destrukční peklo.

V kooperaci jak online, tak na rozdělené obrazovce nabízí Army of TWO The Devil’s Cartel hráčům šanci odlišit se od ostatních prostřednictvím propracovaného systému vlastních úprav a vylepšování postavy. Ochrannou bojovou maskou počínaje a oblíbenou zbraní konče si hráči mohou upravovat svého Alphu či Brava a proměnit tyto ostřílené žoldáky k obrazu svému.

Army of Two: The Devils Cartel Obrázky, videa:

Army of Two: The Devils Cartel (X360)Army of Two: The Devils Cartel (X360)Army of Two: The Devils Cartel (X360)Army of Two: The Devils Cartel (X360)Army of Two: The Devils Cartel (X360)

Army of Two: The Devils Cartel Diskuze k produktu:

VAŠE JMÉNO:*
VÁŠ E-MAIL:
Text zprávy:
* údaj označený hvězdičkou je povinný