Herní obchod

Gears of War: Judgment (X360)

Gears of War: Judgment (X360)
Stav:
Skladem
Dodací lhůta:
Ihned k odběru
Osobní odběr:
Praha 2 | Kladno | Havířov | Beroun
PobočkaStav zboží
Internetový obchod19 ks
Praha 21 ks
Kladno1 ks
Havířov1 ks
Beroun1 ks
299.00 Kč
Doporučená cena s DPH.
40 %
Sleva z dop. ceny.
179
Vaše cena s DPH.
počet položek:  ks
Stáhnout hru prostřednictvím digitální distribuce
139 Kč

Gears of War: Judgment POPIS:

Žánr: Akční
Platforma: XBOX 360
Lokalizace: EN
Multiplayer: Ano
Obal a manuál: EN
Vydavatel: Microsoft

Vrátíte se v čase a začnete příběh před sérii Gears of War. Ocitnete se ve dnech bezprostředně následujicích po "Emergence Day" - definující vznik událostí z Gears of War universa, prequel otestuje Vaši odolnost v nových režimech pro více hráčů. Hra se zaměřuje na členy Squad Kilo v časovém období ještě před původní trilogií Gears. Damon Baird a Augustus 'Cole Train' Cole se přidají do teamu, který jde zastavit hrozivé nové nepřátele obléhající Halvo Bay. Planeta Sera je na pokraji zničení nezastavitelnou hrozbou Locust. Judgment nabízí nový pohled na sérii Gears s kooperativní hrou až pro čtyři hráče přes Xbox LIVE. K dispozici je nová mise "Declassification system", která bude obsahovat více náročnéjšího obsahu a achievementy odhalením důležitých informací.

Herní vlastnosti:

  • Rychlejší a intenzivnější boj - Judgment nabízí herní zážitek, který zachycuje skutečnou podstatu boje Gears a zároveň ukazuje nový styl. Gears of War: Judgment představuje nový Smart Spawn System pro kampaně i multiplayer. Tento nový systém zajišťuje, že je načasování a rozmísťování nepřátel měněno s každým novým střetem.
  • Nové multiplayerové zkušenosti - "OverRun" je prvním ze zcela zbrusu nových multiplayerových módů zařazených do Gears of War: Judgement, který nebyl zařazen do žádného jiného Gears titulu.

 

Doporučený věk min. 18

Gears of War: Judgment Obrázky, videa:

Gears of War: Judgment Diskuze k produktu:

VAŠE JMÉNO:*
VÁŠ E-MAIL:
Text zprávy:
* údaj označený hvězdičkou je povinný