SEKIRO Shadows Die Twice (PC)

Kód produktu: 72862 Vydavatel/výrobce:
Váha [kg]: 0.13

Technické parametry

Infrormace o produktu
Datum vydání 22. 03. 2019
Platforma PC
Zanr Akční
Obal a manual EN
Jazyk EN
Multiplayer TBA
Doporučený věk 18
Vývojářské studio FromSoftware, které stojí za slavnými tituly jako Bloodborne nebo Dark Souls, vás vezme na výpravu do jednoho z nejkrvavějších období japonských děj... Zobraz detailní popis
1 399 Kč
1 156 Kč bez DPH
Ks

Popis produktu

Vývojářské studio FromSoftware, které stojí za slavnými tituly jako Bloodborne nebo Dark Souls, vás vezme na výpravu do jednoho z nejkrvavějších období japonských dějin. V této akční adventuře s prvky fantasy a RPG se vžijete do role „jednorukého vlka“, zneuctěného a znetvořeného bojovníka, který jen štěstím unikl smrti. Nyní se vydává na záchranu mladého lorda, ale cestu si bude muset probojovat přes množství nepřátel. Kromě meče a své protetické ruky bude muset kombinovat řadu dalších nástrojů a schopností, jako je například neviditelnost. Vydejte se vstříc dobrodružstvím, objevujte pečlivě zpracovaný herní svět, hledejte užitečné nástroje a poznávejte další hrdiny.

Výprava do japonských dějin
Příběh hry se odehrává na konci 16. století v etapě japonských dějin, která se nazývá Sengoku nebo období válčících států. Čeká na vás temný a krvavý herní svět, ve kterém vám neustále hrozí nebezpečí, ale zároveň si vás získá svou autentičností.

V kůži zkušeného nindži
Hlavním hrdinou hry je zkušený a životem zocelený válečník – „jednoruký vlk“. Poté, co jen o vlásek unikne smrti rukou temného samuraje Ashiny, se vrací v plné síle s novou protetickou rukou, kterou můžete postupně vylepšovat a doplňovat o nástroje.

Boj na život a na smrt
Po únosu mladého lorda se „jednoruký vlk“, který je zavázán jeho ochranou, musí vydat na jeho záchranu. A je připravený na cestě za pomstou obětovat všechno, dokonce i svůj život. Při tomto nebezpečném dobrodružství bude muset čelit mnoha různorodým nepřátelům.

Propližte se hrou
V soubojích muže proti muži si nevystačí pouze s dobře nabroušeným mečem a dalšími zbraněmi, ale bude potřebovat také dostatek intuice. Základní mechaniku hry tvoří průzkum, během kterého hrdina může využívat svou neviditelnost a objevovat nové cesty i nástroje.

Hodnocení produktu

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*