Zákaznická podpora:+420312313800podpora@surtep.cz

Battlestations Warfare Pack (PC)

Kód: 66775
Neohodnoceno
Značka: Eidos
29 Kč / ks 24 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
  • Balení obsahuje hry Battlestations: Midway a Battlestations: Pacific .
  • Battlestations: Midway
  • Battlestations: Midway je pohlcující akční hra, která Vás uvrhne do masivních leteckých, námořních a podmořských bitev od Pearl Harboru po Midway. Velte útokům obrovských flotil a během bitvy přímo, v reálném čase, ovládejte každé letadlo, bojovou loď a ponorku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Balení obsahuje hry Battlestations: Midway a Battlestations: Pacific .
  • Battlestations: Midway
  • Battlestations: Midway je pohlcující akční hra, která Vás uvrhne do masivních leteckých, námořních a podmořských bitev od Pearl Harboru po Midway. Velte útokům obrovských flotil a během bitvy přímo, v reálném čase, ovládejte každé letadlo, bojovou loď a ponorku.

Hra spojuje intenzivní akci z pohledu 3. osoby s epickými, rozsáhlými námořními bitvami a oživuje velké bitvy v Pacifiku během 2. světové války. Od chaosu Pearl Harboru, přes Filipíny, Javu a Korálové moře až k epické bitvě o Midway.

Inovativní hratelnost Vám umožňuje převzít přímou kontrolu nad více než 60 různými bojovými loděmi, letadly a ponorkami z pohledu třetí osoby. Okamžitě se můžete přepnout a ovládat libovolnou jednotku v bitvě.

Singleplayerový režim nabízí 11 velkých kampaní s 12 bonusovými misemi. Online multiplayer nabízí zcela nový online bojový zážitek a přináší kompetitivně a kooperativní boje loďstev, v nichž se představuje více než 60 spojeneckých a japonských jednotek.

Zažijte epické boje 2. světové války z několika perspektiv přitom jako přepínáte mezi desítkami jednotek, přičemž můžete hrát jako pilot, střelec, kapitán ponorky, nebo dokonce velitel letadlové lodi.

Každá bitva probíhá současně ve vzduchu, na i pod hladinou. Pohyb Vaší flotily a úsilí jednotlivých jednotek je rozhodující pro úspěch.

Šedesát bojových lodí. Letadla, lodě a ponorky jsou autenticky navrženy. Čím více se dozvíte o schopnostech a slabých stránkách každého plavidla, tím lépe budete bojovat. Čekají Vás například stíhačky Wildcat a Zero, bombardéry Dauntless, B17 a B24 a lodě USS Iowa, USS Yorktown a japonská nechvalně známá super bitevní loď Yamato.

Nejmodernější grafika oživuje Tichý oceán a ostrovy reálným prostředím, dynamickými efekty počasí a neuvěřitelně podrobnými jednotkami a zbraněmi.

Hluboký singleplayerový režim představuje 11 masivních kampaní s 12 bonusovými misemi a působivým příběhem.

Inovativní online multiplayerový režim přináší obrovské online bitvy až pro 8 hráčů znalé více než 60 jednotek.

  • Battlestations: Pacific
  • Pokračování úspěšné taktické akce Battlestations: Midway přináší masivní americkou a japonskou singleplayerovou kampaň, která nabízí jedinečnou směs akce a strategie. Pečlivě naplánujte své kroky na obrovských otevřených bojištích a bojujte ve vzduchu, nad i pod hladinou, abyste přežili některé z nejtvrdší vybojovaných bitev v historii 2. světové války. S nově přidanou japonskou frakcí můžete také získat pohled na to, co by se mohlo stát, pokud by Japonsko získalo převahu nad Spojenými státy. Battlestations: Pacific přináší také pět nových inovativních multiplayerových režimů, ve kterých můžete strategicky plánovat a bojovat proti přátelům na zcela nových map as novými jednotkami.
  • Hra Battlestations: Pacific, odehrávající se během 2. světové války, přináší intenzivní, akční souboje a strategický boj na mimořádné úrovni a nabízí dvě výrazně odlišné singleplayer kampaně. V případě Američanů pokračuje hra v příběhu Battlestations: Midway a umožňuje Vám vybojovat si svou cestu od bitvy u Midway po Okinawu, ve snaze zajistit mír v Pacifiku. Za Japonce převezmete velení nad japonským císařským loďstvem a získáte jedinečnou možnost bojovat v Pearl Harboru, předtím než se pokusíte změnit chod dějin a převzít plnou kontrolu nad Tichým oceánem.
  • Singleplayerové kampaně v Battlestations: Pacific nabízejí více než 28 příběhových misí, zdvojnásobující množství z předchozího Battlestations: Midway a 21 nových jednotek, včetně kamikadze a dalších jednotek z 2. světové války. Objevte nový pohled na válku díky tomu, že získáte přímou kontrolu nad nechvalně známými Ohka a dalšími japonskými leteckými jednotkami, které bojovaly nad Tichým oceánem během 2. světové války.

Hra obsahuje i taktické výsadky jednotek v bitvě. Vyšlete své letecké výsadkové jednotky s maximální přesností, nebo zajistěte bezpečnou cestu svým vyloďovací plavidlům a sledujte, jak vaše prapory obsazují klíčové body, připravují obranné dělostřelectvo a tvoří strategickou oporu pro podporu Vaší útočné snahy.

Battlestations: Pacific nabízí zcela nové online multiplayerové režimy, kde se můžete aktivně zapojit do bojů a potyček proti přátelům online a prostřednictvím System Link. S množstvím nových map, jednotek a možností k přezkoumání nabízí Battlestations: Pacific ten nejvíc vzrušující, nejautentičtější a nejzábavnější Battlestations zážitek dosud.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční
Hmotnost: 0.11 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz Používáme ověření věku Adulto