Zákaznická podpora:+420312313800podpora@surtep.cz

Rouška z netkané textilie 3-vrstvá , 10 ks, L707A

Kód: PAP5002
Neohodnoceno
Značka: Comix
14 Kč / ks 12 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
25.06.2024
Možnosti doručení

ROUŠKA Z NETKANÉ TEXTILIE 3-VRSTVÁ COMIX

Cestovní balení obličejové roušky pro veřejnost TNI CWA 17553:2020 pro běžné použití v dopravě, uzavřených prostorách, kanceláři, ale i pro domácí účely a všude tam, kde jsou vysoké nároky na hygienu. Rouška z netkané textilie 3-vrstvá Comix je vyráběná technologií Melt-blown.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROUŠKA Z NETKANÉ TEXTILIE 3-VRSTVÁ COMIX

Cestovní balení obličejové roušky pro veřejnost TNI CWA 17553:2020 pro běžné použití v dopravě, uzavřených prostorách, kanceláři, ale i pro domácí účely a všude tam, kde jsou vysoké nároky na hygienu. Rouška z netkané textilie 3-vrstvá Comix je vyráběná technologií Melt-blown.

Meltblown produkty mají vynikající filtrační, sorpční a izolační schopnosti.
Pokud se chcete dozvědět více o technoligii Melt-blown, klikněte zde.

Netkaná textilie je útvar z textilních vláken, vzájemně propojených jakoukoliv technikou s výjimkou techniky tkaní, pletení, paličkování, splétání a všívání.
Pokud se chcete dozvědět více o Netkaných textiliích, klikněte zde.

Díky použitému materiálu (PP a netkaná textilie) je rouška extrémně lehká a má vysokou prodyšnost. Chrání uživatele před kapénkovou infekcí a zároveň minimalizuje šíření infekce, pokud je uživatel nakažen. Rouška neobsahuje latex.

Jak používat:

Roušku nasadíte správně tak, že najdete na horní části kovový nebo vyztužený pásek. Tuto část nasadíte na kořen nosu a přiměřeným tlakem ji ukazováčkem a palcem utěsníte okolo kořenu nosu. Gumičky na levé a pravé straně roušky umístěte za uši. V případě, že potřebujete upravit délku gumiček, zkraťte je uzlíkem. Ujistěte se, že rouška zahaluje váš nos, ústa a bradu.

Po nasazení roušky a při jejím používání se jí nedotýkejte sahejte jen na upevňovací gumičky.

Při sundavání roušky se opět nedotýkejte přední části roušky, která může být kontaminovaná. Nepotřebnou roušku vyhoďte do uzavřeného koše na odpadky, Ruce si omyjte alkoholem, desinfekčním mýdlem nebo gelem a vodou.Pokud máte k dispozici antibakteriální prostředky, naneste je na ruce a nechte působit. Mytí rukou by mělo následovat i po náhodném doteku přední části roušky při jejím používání. Pokud vaše rouška zvlhne, nahraďte ji novou a suchou. Mějte na paměti, že zvlhlá rouška snižuje svoji účinnost.

Sterilizace:

Roušku lze sterilizovat použitím dezinfekcí na bázi lihu nebo isopropylalkoholu. Dezinfekci nastříkejte na povrch z obou stran.

 

 

O VÝROBCI:

Společnost COMIX byla založena v roce 1991 a je to největší výrobce kartoték a kancelářských potřeb v ČLR. COMIX GROUP, byl vybudován jako moderní skupina podniků a roste jako jedna z nejznámějších stacionárních značek, disponuje továrnou o výrobní ploše 80 000 m2.
Specializace na PP files (soubory z polypropylenu), papírenský sortiment a kancelářské potřeby. COMIX vlastní další továrnu o rozloze 20 000 m2 v okrajové části Shenzhenu zaměřenou především na OA stroje, vlastní výzkumné a výrobní centrum a dceřiné společnosti s distribucí šířící se ve více než 500 městech a denně zásobuje více než 60 000 maloobchodníků s tiskovinami. Díky své vynikající kvalitě a rozmanitosti výrobků, inovativnímu designu a profesionálním službám je společnost Comix známá v celém papírnickém průmyslu v ČLR jako vedoucí značka. Je to první čínský papírenský podnik, který získal ISO9001, první v oblasti papírnictví s ISO14000, který získal v roce 1999. V roce 2008 získal „Čínskou ochranou známku“ udělenou ČLR. Společnost byla v roce 2009 úspěšně kótována a vydala své akcie“ A“ na akciovém trhu a stala se první kótovanou společností v papírnictví v ČLR. Začátkem roku 2013 byla dokončena průmyslová zóna Comix v Pingshan v Shenzhenu o celkové ploše 200 000 m?, včetně centrály, výroby, logistiky, zábavního centra pro zaměstnance a multifunkční budovy. Společnost Comix patří mezi světovou špičku v papírenském průmyslu.

Certifikáty společnosti Comix:

 • OHSAS18001
 • ISO14001
 • ISO9001
 

VLASTNOSTI:

PROČ PRÁVĚ TENTO PRODUKT:

 

 • Melt-Blown metoda rozfoukání

 

 • profesionální výrobce COMIX GROUP

 

 • Netkaná textilie

 

 • vysoce kvalitní materiály

 

 • Flexibilní gumičky pro uchycení

 

 • přísné požadavky na kvalitu

 

 • Nastavitelná nosní spona

 

 • garance

 

 • Výborně se přizpůsobí Vašemu obličeji

 

 • nákladově efektivní

 

 • produkty nejvyšší kvality

 

 

 • více jak 26let zkušeností s výrobou

Chtěli by jste vidět více výrobků od soplečnosti Comix? Klikněte zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochranné prostředky
Hmotnost: 0.18 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz Používáme ověření věku Adulto