Zákaznická podpora:+420312313800podpora@surtep.cz

Phoenix Point: Behemoth Edition (XOne)

Kód: 74346
Neohodnoceno
Značka: Koch Media
779 Kč / ks 644 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.06.2024
Možnosti doručení

Phoenix Point: Behemoth Edition je definitivní konzolová verze úspěšné strategické hry od tvůrců X-COM, včetně čtyř rozšíření DLC, jednoho dodatečného balíčku zbraní a spousty optimalizací pro konzolové hráče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Phoenix Point: Behemoth Edition je definitivní konzolová verze úspěšné strategické hry od tvůrců X-COM, včetně čtyř rozšíření DLC, jednoho dodatečného balíčku zbraní a spousty optimalizací pro konzolové hráče.

Země je obsazená. Mutující mimozemská hrozba ohrožuje poslední zbytky lidstva. Pouze Phoenix Project, tajná organizace těch nejlepších mozků a nejodvážnějších vojáků zbylých na Zemi, dokáže mimozemšťany odrazit a zvrátit nevyhnutelné. Je na vás, abyste Phoenix Project vedli: zkoumejte a rozvíjejte nové techniky a technologie, objevujte zpustošenou planetu, budujte základny, spravujte zdroje v globálním měříku a bojujte v náročných tahových bitvách. Ale nebude sami. Frakce, včetně vojenských New Jericho, mystických Disciples of Anu a technofilů ze Synedrionu, mají vlastní hodnoty a názory. Můžete se rozhodnout, jestli budete spolupracovat, abyste sjednotili lidstvo a získali planetu zpět prostřednictvím diplomatického systému hry Phoenix Point, anebo můžete prostě všechny rivaly rozdrtit vojenskou mocí. Ať už se rozhodnete jakkoliv, čeká vás brutální výzva a nekonečná znovuhratelnost.

Klíčové vlastnosti:

 • Definitivní zážitek s Phoenix Point: Obsahuje celou hru plus čtyři velká DLC („Blood and Titanium“, „Legacy of the Ancients“, „Festering Skies“ a chystané „Corrupted Horizons“) s dodatečnými příběhovými misemi, mapami a dalšími herními bonusy, DLC balíčky se zbraněmi a celou řadu aktualizací, vylepšení a komunitních vychytávek.
 • Optimalizováno pro konzole: Přepracované rozhraní a ovládání pro ovladač navržené speciálně pro konzole.
 • Technologie nové generace s klasickým původem: Hru Phoenix Point navrhl Julian Gollop, tvůrce série X-COM v 90. letech. Díky integraci základního etosu X-COM a aktualizaci grafiky, technologie a systémů na moderní standardy je Phoenix Point nejlepší hrou své třídy.
 • Intenzivní tahové bitvy čet: Nasaďte svou četu čtyř či více vojáků a dronů do taktických tahových bitev. Chopte se přímé kontroly výstřelů svých vojáků v soubojích s jedinečně svobodným zaměřovacím systémem, který vám umožní zaměřit se na slabiny nepřátel, na zbraně a na další aspekty pro dosažení co nejlepšího výsledku.
 • Braňte Zemi před mutující mimozemskou hrozbou: Čelte mimozemské hrozbě, která se přizpůsobuje vaší taktice a neustále vám klade další výzvy. Čekají vás napínavé souboje s bossy proti obrovským příšerám s jedinečnými schopnostmi, které vyžadují přesné plánování a provedení.
 • Znovuzrozená krajina: Ujměte se velení strategického pohledu na světové situace a konflikty, kde můžete plánovat operace a spravovat zdroje v globálním měřítku.
 • Hluboký a rozsáhlý rozvoj vojáků: Přizpůsobte si vojáky díky jedinečným schopnostem a široké škále zbraní a vybavení.
 • Odhalte tajemství hrozby: Prožijte komplexní příběh s několika možnými konci a zjistěte informace o původu krize díky objevování, diplomacii a výzkumu.
 • Spravujte diplomatické vztahy: Rozhodněte se, jak se vypořádat s různými frakcemi, které chtějí znovu zabrat Zemi. Získejte jedinečné odměny za spolupráci (a čelte následkům kvůli opozici).
 • Bezplatné vylepšení pro novou generaci: Užijte si hru ve 4K|60 FPS na PlayStation®5 a Xbox Series X díky bezplatnému upgradu pro majitele PlayStation®4 a Xbox One po vydání.

Phoenix Point: Behemoth Edition – bonusový obsah

Obsahuje 4 větší rozšíření DLC a 1 menší balíček zbraní (2 z větších DLC jsou nová a nejsou obsažená v Year One Edition).

 • Základní hra na disku
 • DLC z „Year One Edition“
 • Living Weapons Pack (malý balíček zbraní)
 • DLC Blood & Titanium (DLC 1)
 • DLC Legacy of the Ancients (DLC 2)
 • Nový a dříve nezahrnutý obsah
 • DLC Festering Skies (DLC 3) – vydáno 25. května
 • DLC Corrupted Horizons (DLC 4) – vyjde společně s verzí na konzole, a proto není na disku, ale vyjde jako aktualizace obsahu/patch ke stažení v den vydání

Z těchto DLC budou DLC Living Weapons, DLC 1, DLC 2 a DLC 3 obsažena na disku. DLC 4 bude obsaženo jako aktualizace obsahu/patch ke stažení (ne na disku, ne přes kód).

Rovněž obsahuje celou řadu aktualizací, vylepšení, vychytávek a komunitních úprav a oprav.

Living Weapons Pack

Living Weapons Pack přidává nové herní mise, které vám po splnění odemknou tři kusy exkluzivního silného vybavení: sada Samnu Armour, kyselinová útočná puška Danchev AR a jedovatý samopal Danchev MG.

Blood and Titanium (DLC 1)

Vylepšete sílu a univerzálnost agentů Phoenix Point díky kybernetickým augmentacím. Odemkněte nové schopnosti svým vojákům, nové výzkumné projekty a nové přístupy k taktickému souboji. Ale pozor: kybernetiku budou používat i nepřátelé proti vám.

Legacy of the Ancients (DLC 2)

Objevte starobylou lidskou civilizaci, která čelí vlastní mutantní hrozbě, a využijte její znalosti a nástroje ve službách Phoenix Project. Nové jednotky, nové typy misí, nový výzkum, nové mapy, nové zbraně a zbroje a brutální výzva.

Festering Skies (DLC 3)

Nebesa potemněla kvůli mimozemským plavidlům a Phoenix Project musí čelit výzvě proti svému dosud největšímu nepříteli ve zcela novém DLC Festering Skies. Utkejte se s létajícími Pandorany v novém režimu Interception: zkoumejte letouny, zbraně a moduly a odrážejte útoky Pandoranů na nebesích. Postavte se novým nepřátelům na zemi i novým misím a jednomu zcela novému typu misí. Festering Skies navíc přinášejí vlastní originální příběh a filmové předěly a samozřejmě i novou obludnou hrozbu Behemoth, kterého musíte zastavit dřív, než rozdrtí lidstvo – doslova.

Corrupted Horizons (DLC 4)

Objevil se nový smrtící kmen pandoraviru, který vysává vůli ze všeho, čeho se dotkne! Tohle je pro Phoenix smrtící hrozba, ale třeba ho dokáže použít i proti Pandoranům. Noví nepřátelé, nový druh vojáka a nové mise v kampani.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Hmotnost: 0.12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz Používáme ověření věku Adulto