Hodnocení obchodu
4,7
Průměrné hodnocení obchodu je 4,7 z 5 hvězdiček.
666 hodnocení
5
589x
4
31x
3
15x
2
4x
1
27x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
První zkušenost s obchodem byla přjemná
+ Rychlé doručení .
+ Kvalitní zboží .
Přijatelná cena, kvalitní výrobek, přehlednost.
Perfektní.Už jsem nákup zopakovala.
+ Vyberu v klidu domova
- Pro pejska, který musí mít plinecku 24/7 NEDOPORUČUJI
Obchody co dělají takové zboží pro pejsky, by měli dbát i na to, že pejsek musí mít plinecku 24/7 a tohle je pouze např. Pro štěňátka nebo velice slabou inkontinenci.
velmi dobré
+ Super, rychlé doručení, míry odpovídají
Skvělý nákup bez fronty a ještě k tomu levně..jsem spokojená.
Super rychlost dodani. Kvalitní výrobek. Doporučuji.
Dobrý a spolehlivý eshop.
Doporučuji
Objednavka stornovana telefonicky.
Neprišlo žádné potvrzení na e-mail. Chodí pouze , jen info o objednání, doručení spokojenosti... ale o storne ani "f "
+ spokojenost se zbožím i rychlé doručení
+ Doporučuji, vše v pořádku.
Bohužel obchod nemůžu doporučit. Objednala jsem si 3 svíčky ve skle, Zaplatila dopravu, bohužel zabalení svíček z obchodu nebylo ideální, takže po otevření balíčku se na mne nejdříve vysypaly střepy a pak vypadla jedna svíčka kompletně zničená, ostatní dvě naštěstí ne. Ano, stane se. Hned jsem odesílala reklamační formulář a snažila se řešit, tak aby se vše stihlo do Vánoc. Poměrně rychlá odpověď, že svíčku zasílají. Po týdnu kdy nic nedorazilo, opětovná urgence a žádost o dodání, příslíbeno. Bohužel do této doby nedorazila ani náhradní svíčka, ani už žádná reakce od obchodu.
jsem spokojen
+ vše OK
+ nevím
Je to vánoční dárek.
První nákup...
+ Rýchle dodanie
+ Výborná cena
Veľmi dobrý obchod, určite budem nakupovať aj naďalej :)
